Bezpieczeństwo seniorów i podsumowanie pracy zarządu

kwaity jabloniDnia 07.04.2016r. mieliśmy wykład na temat „Bezpieczeństwo seniora”.  Wykład ten prowadzili pp.starszy aspirant Mariusz Bartłomiejczak oraz starszy aspirant Mariusz Rumiejowski z Komendy Powiatowej Policji w Kole. Panowie aspiranci radzili i przytaczali konkretne przykłady jak należy się zachować i jak szukać pomocy w razie niebezpieczeństwa. Zagadnienia związane z ruchem drogowym omawiał młodszy aspirant Paweł Adamczyk z kolskiej drogówki.Po wykładach panowie aspiranci odpowiadali na wiele pytań i wyjaśniali wątpliwości związane z w/w tematami.  Na koniec panowie policjanci rozdali upominki zwiększające bezpieczeństwo seniora na drodze[opaski odblaskowe oraz broszury].

Po wykładach pani prezes Irena Jabłońska przedstawiła bieżące sprawy i problemy, a p.Jarosław Graczyk i p. Wiesław Czekalski przedstawili sprawy finansów w naszym stowarzyszeniu. Sprawozdanie z rozliczenia mikrodotacji „Wielkopolska Wiara” pod nieobecność p Sabiny Żądło przedstawiła p. prezes Irena Jabłońska.

Bardzo miłym akcentem czwartkowego spotkania było uhonorowanie kilku osób za szczególną aktywność na rzecz Stowarzyszenia. Podziękowania otrzymali:Tadeusz Paszkiewicz za prowadzenie sekcji rowerowej, Wiesław Czekalski za prowadzenie składek, Jarosław Graczyk za prowadzenie finansów i pisanie kroniki, Stanisław Jasiński za oprawę muzyczną spotkań towarzyskich i prowadzenie warsztatów muzykoterapii, Renata Starkowska za sekretarzowanie, Urszula Szałek i Grażyna Stachura za stronę rozrywkową naszego stowarzyszenia, Marianna Frątczak za organizowanie wycieczek krajowych i zagranicznych, Elżbieta Galiszkiewicz za kontakty z seniorami z Krośniewic. Podziękowania zostaną wręczone:p.Aleksandrze Kowalskiej i pracownikom biblioteki za wspaniałą współpracę z naszym stowarzyszeniem, p. Teresa Brzoska za prowadzenie sekcji bukieciarstwa, p.Ewelina Jasińska za prowadzenie naszej strony internetowej i prowadzenie sekcji plastycznej.

Renata Starkowska

Luty 2021
P W Ś C P S N
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728